O mnie

Masaż to moja pasja. Masaż to coś co chciałem zawsze robić. Jestem czynnym masażystą, pracuję i pomagam wielu hotelom na terenie Kołobrzegu w wykonywaniu zabiegów.

Wielu z nich zachęcało mnie to podjęcia działań w kierunku szkoleń i przekazania tego co potrafię innym. Wierzcie mi, że mam za sobą setki może już tysiące zachwyconych i zadowolonych klientów, którzy korzystając z moich usług kończyli stwierdzeniem „nie zapomnę tego masażu do końca życia”.
Oferuję Wam indywidualne szkolenia a przede wszystkim profesjonalne. Uczę w grupie maksymalnie 2 osób. Osobiście wykonuję wszystkie techniki na uczestnikach szkolenia. Wszystko robimy bez pośpiechu, powtarzamy każdą technikę. Macie możliwość nagrania każdego masażu w całości, wszystkich technik krok po kroku i wszystkich szczegółów.

Dysponując takim materiałem możecie w każdej chwili uczyć się i doskonalić swoje umiejętności. Uczestnicząc w moim szkoleniu poznacie również wszystkie akcesoria miedzy innymi: oleje, masła, proszki, rękawice, jednym słowem wszystko co jest wykorzystywane do zabiegów.

Szkolenia z masaży skierowane są zarówno dla osób, które już masują profesjonalnie oraz dla każdego kto chce zacząć przygodę z masażem i nie tylko komercyjnie. Macie niepowtarzalną okazję zadbać o własnych członków rodziny w domowym zaciszu. Zadbać o rodziców, dziadków, braci, siostry, dzieci, kuzynów i innych. To czego się nauczycie wykorzystacie dla swoich najbliższych. Dacie im zdrowie, siłę i energię na całe życie.

Serdecznie zapraszam, zadzwońcie, napiszcie maila, a wszystko wyjaśnię i spotkamy się na jedynym takim szkoleniu w Polsce, a może i na Świecie.

Zapewniam zakwaterowanie, miejsce parkingowe oraz wspólny obiad przez cały okres szkolenia.